Stránka 11

portable problemy

Odeslal: 06 Ún 2011 11:53
od Lord-Diablo
Zdravim forum, kdo mi pomuze opet rozchodit portable programy.

Vse mi fungovalo bez problemu, ale najednou kdyz ho chci spustit, tak se mi ukaze dole jen info a pak se uz nic nedeje. Drive mi to delalo obcas a stacilo jen restart PC. Ted uz nepomuze ani to,

udelal jsem take video aby bylo presne videt, co to dela.

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=sBPfVj30vPo

Re: portable problemy

Odeslal: 13 Ún 2011 00:47
od Marek-26
Nelegálním softwarem se tu nezabýváme.

Jinak to okýnko co vyskočí jen informuje o tom na koho je licence. Možná bude problém v tom že licenci nemáte.