Stránka 11

Otvorený port 135

Odeslal: 05 Ún 2011 23:43
od MisoB
Treba sa zoberať tým či je tento port otvorený alebo to nevadí? :D

pozn.: Mám najnovšiu verziu Comoda a Avastu.

Re: Otvorený port 135

Odeslal: 05 Ún 2011 23:45
od MisoB
To isté aj Agerit: