Stránka 11

Potrebujem firewall?

Odeslal: 05 Ún 2011 14:43
od MisoB
Možno čudná otázka ale potrebujem nejak životne dôležito firewall? :) Mám Avast, občas preskenujem počítač SAS a preto sa pýtam či potrebujem program, ktorý mi bude viac zaťažovať RAM (3GB) pretože už tento notebook beztak neprestajne dosť hučí. :o :D

Re: Potrebujem firewall?

Odeslal: 05 Ún 2011 18:21
od sudanec
Zdravim,
ak notebook prilis huci pri beznej prevadzke, reklamujte ho.
Ad firewall:
http://viry.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=20980