Stránka 11

Video

Odeslal: 12 Led 2011 14:13
od seryk
Chtěl bych se zeptat. Mám staré video a chtěl bych z něho odstranit šum a všechny veci kolem nevíte někdo o nějakém filtru nebo programu. Mockrát dík.

Re: Video

Odeslal: 12 Led 2011 14:21
od Pavuk29
seryk napsal:Chtěl bych se zeptat. Mám staré video a chtěl bych z něho odstranit šum a všechny veci kolem nevíte někdo o nějakém filtru nebo programu. Mockrát dík.
mam dojem, ze s VirtualDub by to slo, ale nemam ho tu teraz poruke, aby som sa pozrel...

Re: Video

Odeslal: 12 Led 2011 14:31
od seryk
dík vyskouším

Re: Video

Odeslal: 12 Led 2011 14:37
od Pavuk29
seryk napsal:dík vyskouším
Skus, nie som teraz doma, nemam to moc ako pozriet. Mozno Ti niekto z kolegov ponukne elegantnejsie riesenie, tak si zachovaj aj original :)