Stránka 11

Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 16:11
od Pavuk29
mam jednu otazku, preco mi gmail ukazuje cas spravy 7:07 ked je 16:07, kde sa prestavuje ten cinsky cas? Asi som debil, ale neviem to najst

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 19:47
od motji
Ahoj pavoučku :) , jsi si jistý, že Ti ta zpráva nedošla v 7.07?

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 19:48
od Pavuk29
motji napsal:Ahoj pavoučku :) , jsi si jistý, že Ti ta zpráva nedošla v 7.07?
SOm si isty, lebo som si ju poslal sam :D

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 19:50
od motji
:D a do nastavení jsi se koukal? Můžeš poslat zprávu mě, mám taky Gmail, jaký tam budu mít čas já :D :D

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 20:51
od Pavuk29
motji napsal::D a do nastavení jsi se koukal? Můžeš poslat zprávu mě, mám taky Gmail, jaký tam budu mít čas já :D :D
nemam tvoj mail, napis mi na pavuk29 kysla ryba gmail.com :D

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 21:15
od cernohous13
Systémový čas máš OK? - jinak nevím čím to může být :o
Tvůj gmail mi přišel ve 21:01, takže OK

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 21:31
od motji
Email poslán, napiš mi v kolik došel :D

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 21:37
od Pavuk29
motji napsal:Email poslán, napiš mi v kolik došel :D
Jitka _______
adresátom mne

zobraziť podrobnosti 12:30 (Pred 9 hodinami)

Systemovy time v tomto momente 21:37

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 21:39
od Pavuk29
Kua casove pasmo Kanada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ROFL, skuste mi este nieco poslat :)

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 21:39
od motji
:lol: :lol: pošlu

Re: Gmail

Odeslal: 23 Pro 2010 21:44
od Pavuk29
este raz, lebo mi prehodilo cas na 6.41 :lol: :lol: :lol:

Re: Gmail

Odeslal: 24 Pro 2010 05:53
od cernohous13
:idea: anonymizer ?

Re: Gmail

Odeslal: 24 Pro 2010 12:03
od Pavuk29
Zahada vyriesena. Uz som sa vecer na to vykaslal, dal som PC len hibernovat, rano ho preberiem, stiahnem postu a datum aj cas sedeli :D

Re: Gmail

Odeslal: 24 Pro 2010 23:09
od motji
:roll: :D