Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim FW?

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#16 Příspěvek od mahajana »

Bei weiteren fragen direkt an Kasersky Support wenden bitte. Pro další dotazy se laskavě obraťte na podporu přímo Kasersky.

:lol: Jo jo presne a na podpore ti reknou stejne kulove :) protoze nektere intrerni info se proste nepousti ven :arcisit:

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#17 Příspěvek od radek178 »

No jasne, ale priznali, ze ty IP jsou jejich. Takze teoreticky muzou sbirat info i nekde v Singapuru, Cine apod.

Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#18 Příspěvek od mahajana »

radek178 píše:No jasne, ale priznali, ze ty IP jsou jejich. Takze teoreticky muzou sbirat info i nekde v Singapuru, Cine apod.
jasan :) jeste tak Rusko server ad Moskva -Hlavní sídlo Kaspersky Lab beru :turned: ------>>> ale Cina---Singapur--Hongkong...a tak dale :arcisit: :arcisit: :arcisit: to neberu :lol: na 100%

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#19 Příspěvek od radek178 »

No jo, ale kdyz se logicky zamyslis, ze chteji sbirat info z celyho sveta o hrozbach (proto musi mit servery vsude po svete, ale proc nepouizvaji svoje treba v cine...), tak to sedi a priznali se k tem IP. Takze ja bych v tom nic nekaly nevidel, ale fakt by bylo dobry vedet, co se odesila.

Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#20 Příspěvek od mahajana »

sice mne to hlava nebere :D uzivatel evropa ---->> data server Cina :arcisit:

Ále co :mrgreen: tesne po novem roce :all_coholic: stejne koncim po 10 letech u Kaspera :) ale kam :arcisit: to jeste stale resim :ninja:
Kis 2011 mne proste nesedi :boxed: --->> a KIS2010 v roce 2011 bude ukoncena podpora :(

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#21 Příspěvek od radek178 »

No ja to celkem chapu, zalezi jak co maji nastaveny. Muze to byt opravdu pouze pro aktualizace a hleda to... No ale pravdu se asi nedozvime.
Mne KIS 2011 vyhovuje, krom toho, ze si nic nepamatuje. Jenze to "krom", je pro me naprosto zasadni. Kam jinam? Ja nevim sam. Mame asi 7 pc, na vsechny co nepouzivam ja, jsem dal NIS a N360 a neni tam problem, ale ja bych prave od Kasperskyho taky nechtel jit pryc. Jenze toto je pro me zasadni vec z nekolika duvodu a Norton to proste nesplnuje.

ESET nechci, mel jsem a kaslu na nej. No a nic jinyho neni. Takze zbyva jen KAV a Comodo. Nebo posledni moznost Outpost a KAV. Jenze uz jsem si zvykl na baliky a nechci moc pouzivat 2 SW. Posledni moznost je samotny FW.

Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#22 Příspěvek od mahajana »

:) já osobne uvazuju na rok 2011 :D

Avast--ne
Avg----to vubec :lol:
Nod----bejvavalo dobrej
Avira---pokukuju ale jenom AV :P
NIS-----silne uvazuju :)
Drweb--pokukuju :D

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#23 Příspěvek od Čarls »

V KIs 2011 aby si pamatoval pravidla vámi vytvořená mělo by toto být nastaveno dle obr.
osobně jsem od něj utekl nejvíc se mi zamlouvala verze 2009 pak už další ne a nyní používám NIS2011


Obrázek
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#24 Příspěvek od radek178 »

To samozrejme mam. Pisu to hned v uvodnim dotazu "Samozrejme mam v nastaveni odskrtnuty automaticky akce a pak taky nastaveno ve FW v trusted, aby se to ptalo na pripojeni do site. Presne tak, jak to bez problemu fungovalo v predchozich verzich. Podotykam, ze nefunguje ani moznost, o ktere se zminuji na jinym foru a to vypnout v aplikacich jakykoli prebirani pravidel z KSN nebo jak se to jmenuje a k tomu jeste vypnuti aplikaci s dig. podpisem."

Nefunguje to ale. Problem je na W7. Na jinych systemech to vetsinou funguje. Dnes jsem tady tu zvlastnost odhalil (nechapu, ze na to neprisli sami, jak to asi testuji?) a nahlasil jsem to cloveku, ktery to resi pirmo v Kaspersky, ale reseni je daleko. Oni z toho chteji udelat aplikaci pro blbce. Tim nechci rict, ze se povazuju za odbornika, ale rad si nastavuju svoje veci sam. Mimochodem pri hledani ted po netu, jsem narazil na vzorek 6000 viru a na tomto pC, kde ted jsem, mam N360 a uz asi pul hodiny s tim bojuje a vypada, ze se zavaril.
Naposledy upravil(a) radek178 dne 04 pro 2010 23:16, celkem upraveno 2 x.

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#25 Příspěvek od radek178 »

mahajana píše::) já osobne uvazuju na rok 2011 :D

Avast--ne
Avg----to vubec :lol:
Nod----bejvavalo dobrej
Avira---pokukuju ale jenom AV :P
NIS-----silne uvazuju :)
Drweb--pokukuju :D
Ja Aviru nechci, nehlida emaily a platit za program, ktery ma plno falesnych poplachu nebudu. Emaily hlida az v placene.
NIS na ty moje dve pc nechci. Neumi najit sitovy pripojeni pres Ufona, uz jsem to tady jednou resil. Najde to jen Kaspersky a tusim Comodo taky, a pak KIS ma blokovani reklam a to mne v NIS taky chybi (protoze blokovain v prohlizeci neresi vse). Plus nemam rad u Nortona to, ze ti pusti vir do pc a vsimne si ho, az ho chces spustit. Kaspersky to resi hned na webu, pokud ho teda zna.
Takze ja doufam, ze u 2011 to opravi, uz se to tam pry resi a zatim budu pouzivat 2010, pokud na tech pc pojede a jak me to nastve, tak mozna poprve prejdu na user ucet a necham Comodo nebo Outpost. Nortona tam pouzit nechci.

Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#26 Příspěvek od mahajana »

:) no jo vse ma sve mouchy :D

hmm mozna nakonec prece jenom jeste pojedu celej rok na starem motoru 2010 a vykaslu se na to :happy: a pockame na KIS 2012 :wub:

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#27 Příspěvek od Čarls »

radek178 píše:To samozrejme mam. Pisu to hned v uvodnim dotazu "Samozrejme mam v nastaveni odskrtnuty automaticky akce a pak taky nastaveno ve FW v trusted, aby se to ptalo na pripojeni do site. Presne tak, jak to bez problemu fungovalo v predchozich verzich. Podotykam, ze nefunguje ani moznost, o ktere se zminuji na jinym foru a to vypnout v aplikacich jakykoli prebirani pravidel z KSN nebo jak se to jmenuje a k tomu jeste vypnuti aplikaci s dig. podpisem."

Nefunguje to ale. Problem je na W7. Na jinych systemech to vetsinou funguje. Dnes jsem tady tu zvlastnost odhalil (nechapu, ze na to neprisli sami, jak to asi testuji?) a nahlasil jsem to cloveku, ktery to resi pirmo v Kaspersky, ale reseni je daleko. Oni z toho chteji udelat aplikaci pro blbce. Tim nechci rict, ze se povazuju za odbornika, ale rad si nastavuju svoje veci sam. Mimochodem pri hledani ted po netu, jsem narazil na vzorek 6000 viru a na tomto pC, kde ted jsem, mam N360 a uz asi pul hodiny s tim bojuje a vypada, ze se zavaril.
No jo tak to ja jedu ještě na XP :o
Zkoušel jsi to na českých u KIS :???: mě tam vždy rádi vyhověli a byli vstřícní http://www.kaspersky.cz/kontakty/

Co se týka takovýhleho zasvinění Pc virama tak na to platí snad jedině odvirovací CD
Buď přímo od N360 musíš ho mít zakoupený chce při spuštění seriové číslo
nebo toto

Vypalovat v tomto http://www.slunecnice.cz/sw/active-iso-burner/

Dr.Web LiveCD http://www.freedrweb.com/livecd/
Vypálit nabootovat a kontrola disků co pujde léčit co nepůjde smazat pak opravná instalace pokud nenabootujete windows
Doporučuji aspoň zběžně projít nápovědu je anglicky zrovna tak i program.
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#28 Příspěvek od radek178 »

N360 mam koupenej, ale pockam co to udela. Nemelo by to nic udelat. Jen jsem ty soubory rozbalil ze zipu. Nic jsem nespustil, ale trosku obavu mam, jestli tam neni nejakej "mazanejsi". Zas tolik to neznam. Mely by to byt trojany. Stahoval jsem to jen proto, abych vedel, kolik jich najde Norton a kolik kaspersky. Na netu pisou, ze Norton jich najde sotva neco pres 2000. No a z 6000 je to trosku bida. tak to chci overit.

Na ceske podpore nevi vubec nic, tam jsem uz volal, jak jsem tusim psal. Sice vstricni jsou, ale nevedeli ani to, co jsem vedel ja a hlavne jsou stastni, ze se 2011 na nic nepta, protoze neresi telefonaty typu vyskocilo na me okno.. Nevedeli ani, ze uz ti to pri instalaci neumoznuje vyber komponent. Takze tam asi vsechno maji na automatu a o tom, ze se to nepta a nepamatuje nevi vubec.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#29 Příspěvek od Čarls »

No tak to poťěž pánbů tohle se dělá ve virtualce anebo na pokusným Pc ale pokud ho používáš na normální práci chystej pomalu formát
toto se dělá většinou postupně a ne najednou Pokud tam je nějaký co se si stahuje bratříčky a pod což bych očekával že bude a ty jsi připojený do sítě nevím schvalně sem pak dej log z RSIT ať vidíme co tam je a není a co zůstalo kolegové se rádi podívají
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: KIS 2011, podarilo se nekomu zprovoznit manualni rezim F

#30 Příspěvek od radek178 »

Myslis, ze by se neco mohlo dostat ven pouhym rozbalenim? Ja jsem umyslne na virtual nic nedaval, protoze jsem si myslel, ze se nic nestane, kdyz to jen rozbalim. Nikdy se nic nestalo. Zatim. Jo, log sem teda dam.

Zamčeno