Stránka 11

jp2 formát

Odeslal: 18 Lis 2010 18:23
od Tomiik
zdravím,vím že je to asi blbá otázka ale může mi někdo poradit v jakém programu jdou otevřítt .jp2 formáty?.díky moc za odpověd

Re: jp2 formát

Odeslal: 18 Lis 2010 18:38
od sudanec
Dobry den,
skusali ste to googlit? Lebo hned prvy link na "jp2" je spravna odpoved..
vid napr.
http://www.fileinfo.com/extension/jp2

Re: jp2 formát

Odeslal: 18 Lis 2010 19:42
od Tomiik
soráč...já už to hulit nebudu:)

Re: jp2 formát

Odeslal: 19 Lis 2010 00:11
od sudanec
:)