Stránka 11

Hry v malém okně

Odeslal: 17 Lis 2010 13:28
od pohis
Zdravím, rád bych, kdyby mi někdo poradil s tímto problém. Mám nový Notebook ProBook 4710s, a hry se mi pouští v malém okně, nevím jak to přenastavit a co se má přenastavit,aby se to pouštělo přes celou obrazovku, jiné aplikace se pouští normálně. Předem díky.

Pavel

Re: Hry v malém okně

Odeslal: 17 Lis 2010 13:36
od Marek-26
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=64194 :)

Pokud to dělá jedna hra tak to bude někde v nastavení té dané hry. Pokud u vícero viz odkaz nahoře.

//locked by sudanec