Stránka 11

nenacitanie cd po vlozeni cd.

Odeslal: 13 Lis 2010 15:12
od worman
Prosim pomozte ak je to vo vasich silach. Normalne dvd mi ise spustit ale dvd s divx filmami nie. Islo mi to urcite neviem co sa stalo, mam windows 7.
dakujem za akukolvek pomoc.

Re: nenacitanie cd po vlozeni cd.

Odeslal: 29 Lis 2010 09:55
od MistX
Dobrý den,

není problém jen v kodeku? zkoušel jste jiný přehrávač? já mám dobré zkušenosti s The KMplayer