Stránka 1 z 1
ventrilo
Odeslal: 01 Lis 2010 20:22
od stancoj
znicoho nic my zacalo lagovat ventrilo, reinstal nepomohol a ine programy nelaguju. Mohli by ste povedat svoj nazor co s tym ako by sa to dalo napravit, dopredu dik

Re: ventrilo
Odeslal: 14 Led 2011 22:17
od KRIX
Mě se stalo, že přes server Ventrilo se mi nastahovaly viry
Je to možné?
Re: ventrilo
Odeslal: 14 Led 2011 22:24
od Alfajk
KRIX napsal:Mě se stalo, že přes server Ventrilo se mi nastahovaly viry
Je to možné?
1) pis jako clovek
2) smaz si podpis
3) ne,neni to mozny
Re: ventrilo
Odeslal: 15 Led 2011 11:44
od Pavuk29
4KRIX: HNED daj ten obrovsky obrazok z podpisu prec. Ked pisem HNED, myslim tym HNED. Este raz najdem Tvoj prispevok s touto obludou, ani sa neporadim s kolegami o bane. Rovno ho dostanes.
