Stránka 11

Písnička

Odeslal: 30 Říj 2010 18:22
od mickeykr
čau, neznáte někdo tu písničku, která se hraje když u Česko Slovensko má talent, jak nastupují ti porotci jak pustí tu písničku.... díky

Re: Písnička

Odeslal: 30 Říj 2010 18:26
od cernohous13
:o Myslíš jestli není zavirovaná?

Víš vůbec kde jsi?

Re: Písnička

Odeslal: 30 Říj 2010 18:31
od mickeykr
V sekci Všehochuť :-)

Re: Písnička

Odeslal: 30 Říj 2010 18:37
od techno2000
mickeykr napsal:V sekci Všehochuť :-)
ano, ale toto je stranka o viroch! Pouzi google :wink:



Obrázek

Re: Písnička

Odeslal: 30 Říj 2010 18:40
od mickeykr
techno2000 napsal:
mickeykr napsal:V sekci Všehochuť :-)
ano, ale toto je stranka o viroch! Pouzi google :wink:



Obrázek
:D tak mi to kurva vygoogluj :D

Re: Písnička

Odeslal: 30 Říj 2010 18:51
od eagle2000
[quote="cernohous13"]:o Myslíš jestli není zavirovaná?

Ja nemôžem :D
Ale pravda ! nabudúce premýšlaj kam a s akou témou ideš :?:
A nauč sa správať...

Re: Písnička

Odeslal: 30 Říj 2010 18:53
od mickeykr
:d no vidíš já chci vědět jen jméno té písničky

Re: Písnička

Odeslal: 30 Říj 2010 19:02
od riffman
a dost! :closed:

Re: Písnička

Odeslal: 31 Říj 2010 10:28
od sudanec
mickeykr napsal:
techno2000 napsal:
mickeykr napsal:V sekci Všehochuť :-)
ano, ale toto je stranka o viroch! Pouzi google :wink:



Obrázek
:D tak mi to kurva vygoogluj :D
Omg.. my sme tu ako bezplatni otroci ci co? :all_coholic: navrhujem Vam varovanie.

Re: Písnička

Odeslal: 31 Říj 2010 12:32
od Pavuk29
mickeykr napsal:V sekci Všehochuť :-)
UTFG. Kto spamuje aj vo vsehochuti viac ako ja, zasluzi si to, co aj dostane. Ty mas asi tie cidla medzi neuronmi nejako zvlastne vyvinute. Mimoriadne. Toto nie je pokec.sk. Mas rad tropicke ovocie?