Stránka 11

Poděkování Pavuk29

Odeslal: 28 Říj 2010 15:42
od mickeykr
Zdravím, chtěl bych poděkovat moderátorovi "Pavuk29" Ten jeho humor nemá hranic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Poděkování Pavuk29

Odeslal: 29 Říj 2010 06:49
od Pavuk29
LOL toto je prvykrat v historii ludstva, a na strankach o virusoch... :all_coholic: :lol:

Re: Poděkování Pavuk29

Odeslal: 01 Lis 2010 18:17
od Pavuk29
No nemam daky velky fanklub :)

Re: Poděkování Pavuk29

Odeslal: 01 Lis 2010 19:46
od eda
Já jsem taky v Tvém funclubu! :wink:

Re: Poděkování Pavuk29

Odeslal: 01 Lis 2010 19:51
od vyosek
Dojed na sraz, dovez kvalitni koralku a uvidis jak ti fanclub poroste :D Jinak tedy, I join to your FC :turned:

Re: Poděkování Pavuk29

Odeslal: 01 Lis 2010 19:56
od Pavuk29
Vidis, Elvis, aj bez rokenrolu to ide :D