Stránka 11

Windows Vista

Odeslal: 19 Zář 2010 17:47
od Filis
Kopíroval jsem HD disk z porouchaného NTB a nenašel jsem Plochu a Oblíbené položky (či Záložky). Nevíte prosím někdo kde je ve Vistě najdu?

Re: Windows Vista

Odeslal: 22 Zář 2010 15:23
od Marek-26
Standardně ve složce Users :wink: