Stránka 11

CamStudio nenahrává zvuk

Odeslal: 16 Zář 2010 07:21
od poverrr
:arrow: http://camstudio.org/ (tento program snímá zvukovou i obrazovou stopu z plochy počítače)

Vygooglováno :

http://rkm.czechian.net/camstudio/cam/help.html
http://www.youtube.com/watch?v=Kiug3H3c4gk


Bohužel se mi stále nedaří nastavit program tak, aby snímal i zvuk.



Řešil z vás někdo obdobný problém ?

Re: CamStudio nenahrává zvuk

Odeslal: 18 Zář 2010 00:30
od MINIMAXA
Zdravim,nevím jestli vám tom pomůže,ale obdobný problém řešili zde: http://pcmark.info/viewtopic.php?t=1716 ... 86baf6af69 tak zkuste,jinak nevím :-)

Re: CamStudio nenahrává zvuk

Odeslal: 20 Zář 2010 09:30
od poverrr
děkuji za odkaz, celou diskusi jsem precetl, ale bohuzel jsem nenašel radu jak nastalý problém vyřešit

:arrow: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=38653

Re: CamStudio nenahrává zvuk

Odeslal: 20 Zář 2010 10:15
od poverrr
.

Re: CamStudio nenahrává zvuk

Odeslal: 20 Zář 2010 10:39
od poverrr
jak otestovat jestli je zvukovka kompatabilní s Cam studiem ? Jinak me už nic nenapadá

Re: CamStudio nenahrává zvuk

Odeslal: 25 Zář 2010 17:08
od MINIMAXA
Omlouvám se,že jsem tu tak dlouho nebyl(práce)...jestli se to dá nějak zjistit nevím,ale třeba vám poradí na fóru tohoto programu: http://camstudio.org/forum/ :)