Stránka 11

Přeházené ikony na ploše

Odeslal: 16 Zář 2010 02:25
od poverrr
Při každém zapnutí počítače některé ikony změní svévolně místo na ploše.

Netuší někdo v čem by mohl být problém ?

Re: Přeházené ikony na ploše

Odeslal: 16 Zář 2010 16:11
od Rudy
I virus by to mohl dělat. Dejte log z RSIT: http://viry.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=81939 .

Re: Přeházené ikony na ploše

Odeslal: 20 Zář 2010 09:29
od poverrr
po obnově systému se problém již neobjevuje

Re: Přeházené ikony na ploše

Odeslal: 20 Zář 2010 19:05
od Rudy
OK, beru na vědomí.