Stránka 1 z 1
Přeházené ikony na ploše
Odeslal: 16 Zář 2010 02:25
od poverrr
Při každém zapnutí počítače některé ikony změní svévolně místo na ploše.
Netuší někdo v čem by mohl být problém ?
Re: Přeházené ikony na ploše
Odeslal: 16 Zář 2010 16:11
od Rudy
Re: Přeházené ikony na ploše
Odeslal: 20 Zář 2010 09:29
od poverrr
po obnově systému se problém již neobjevuje
Re: Přeházené ikony na ploše
Odeslal: 20 Zář 2010 19:05
od Rudy
OK, beru na vědomí.