Stránka 11

word 2003 a kopirovanie

Odeslal: 15 Zář 2010 09:09
od techno2000
Zdravim :) Mam takyto problem:
uz nejaky cas ked chcem nejaku stranku alebo nieco co ma zaujima skopirovat do word 2003 tak sa mi skopiruje iba text a nikolif i obrazky!!! Normalne este nejaky cas dozadu som oznacil co chcem kopirovat a skopiroval sa mi krasne text i obrazky k tomu. Poradite ako to nastavit??? dakujem

Re: word 2003 a kopirovanie

Odeslal: 16 Zář 2010 09:53
od techno2000
tak som na to prisiel :) Cez ie7 a firefox kopiruje vsetko jak ma. iba cez operu skopiruje iba text bez obrazkov. som nevedl nakolko som posledny mesiac pouzival iba operu...