Stránka 11

Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 14 Zář 2010 06:44
od chicony7
log

Re: Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 14 Zář 2010 17:25
od JaRon
vycisti registre s CCleanerom - inac OK :)

Re: Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 15 Zář 2010 07:41
od chicony7
...

Re: Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 19 Zář 2010 09:08
od chicony7
...

Re: Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 20 Zář 2010 21:04
od motji
Dobrý večer, omluva za vstup :)

ten driver by měl být v pořádku. Ale můžete ho pro jistotu otestovat na www.virustotal.com

Re: Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 23 Zář 2010 08:11
od chicony7
...

Re: Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 23 Zář 2010 08:52
od motji
V tom případě je to falešnáá detekce antiviru :)

Re: Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 23 Zář 2010 09:37
od chicony7
...