Stránka 1 z 1
Pomalé kopírovanie tlačív cez HP Officejet 4355 All-in-One
Odeslal: 09 Zář 2010 15:23
od Luko255
j
Re: Pomalé kopírovanie tlačív cez HP Officejet 4355 All-in-O
Odeslal: 09 Zář 2010 17:14
od Rudy
Pokud jde o kopírování a chyba nastala po bouři, musí jít o hw chybu tiskárny (kopírky). Tiskárna kopíruje sama, tj. bez součinnosti PC. Co jedině můžete zkusit, je vytáhnout asi na minutu ze zásuvky a pak znovu připojit a vyzkoušet.
Re: Pomalé kopírovanie tlačív cez HP Officejet 4355 All-in-O
Odeslal: 13 Zář 2010 08:26
od Luko255
j
Re: Pomalé kopírovanie tlačív cez HP Officejet 4355 All-in-O
Odeslal: 13 Zář 2010 17:41
od Rudy
Nemáte zač!