Stránka 11

Re:

Odeslal: 02 Zář 2010 11:04
od nickolo
tak dnes som si nainstaloval nfs carbon a po chvili hrania mi to vyplo. teraz nic. aj mafia 2 sa mi vypinala a teraz este nwm. a je tam cosi zle?

Re: Re:

Odeslal: 02 Zář 2010 11:06
od eda
pokračujte zde: http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=30&t=104307
Dole máte tlačítko Odpovědět. :)

TADY LOCK.