Stránka 11

Aký firewal?

Odeslal: 23 Srp 2010 12:48
od Achernan
Zdravím chcel by som sa spýtať, asi ktorý firewall má najmenšie nároky na PC a podobne. :) Vďaka.

Re: Aký firewal?

Odeslal: 23 Srp 2010 16:55
od Rudy
Zkuste Comodo, nebo ZoneAlarm.