Stránka 1 z 1

Počítač se sám výpíná při hraní her

Napsal: 17 srp 2010 14:37
od Radiodj69m
Dobrý den.
Systém Windows 7 ultimate a při hraní her se mi stává,že se mi PC sám od sebe vypne. Když ho následné nahodím,tak běží bez problémů a ani se nezobrazí žádná hláška. Když zapnu hru,tak se mi opět po nějaké chvíli vypne. Počítač je čistej jako větráčky ok. Ale, jinak opravdu nevím co s tím mám dělat :(( Hraju Counter strike source Hru jsem přeinstaloval ale pořád blne :( Nechal jsem projet AVG taky žádné viry... :(
http://leteckaposta.cz/579754837 Zde je HW
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YWb5BaOV ... r_embedded[/youtube] Teploty po 3 hodinem surfování po netu
Jinak počítač je starej ROK takže zdroj je Ok a je celkem našlápnutej takže je tam danej tak aby zvládl tento výkon Alfacomp

Re: Počítač se sám výpíná při hraní her

Napsal: 17 srp 2010 16:24
od Roli
Zdravím, teploty při serfování jsou nanic, chtělo by změřit při hraní her.

Grafika a procesor na to mají, tak že bych hledal chybu v chlazení nebo ve zdroji.

Napiš co máš přesně za zdroj, protože hláška že je "našlápnutej" neříká ale vůbec nic.

Re: Počítač se sám výpíná při hraní her

Napsal: 18 srp 2010 23:42
od L.M.
Taky zdravím přehřívam se vam graficka karta
jaky mate chlazení? v PC?
je třeba dokoupit Větraky teplota Graficky karty není s cela normalní a taky nebyla vubec v zatěži nechte Everest Minimalizovanej v liště a snažte se ten PC přetížit a pak se koukněte na Teploty :idea:

Re: Počítač se sám výpíná při hraní her

Napsal: 23 srp 2010 10:12
od Malik023
Doporučuji stáhnout program Everest nastavit sledování teplot a spustit nějakou hru, nebo dmark 06 na otestování vašeho pc.