Stránka 11

IP config - trojsky kun?

Odeslal: 01 Srp 2010 11:07
od Finris
Chtel bych se zeptat jestli se nejedna napr o trojsky kun (myslim tim ten adapter pro tunelove pripojeni) viz screen Obrázek
PS:vim ze tohle je sekce pro logy ale nenasel sem vhodnejsi

Re: IP config - trojsky kun?

Odeslal: 02 Srp 2010 17:42
od Rudy
O trojana se nejedná, je to příkaz konfigurace sítě (TCP/IP protokolu).