Stránka 11

Re: zdravím, prosím o preventivku, díky

Odeslal: 27 Črc 2010 08:10
od Rudy
Log vypadá čistý.

Re: zdravím, prosím o preventivku, díky

Odeslal: 27 Črc 2010 10:00
od Rudy
Není zač!