Stránka 11

firewall

Odeslal: 20 Črc 2010 15:48
od davidrohusch
jaky firewall je lepší?
1.Windows
2.Zone Alarm
3.Norton360
abych mohl pouzit nejlepsi ochranu

Re: firewall

Odeslal: 20 Črc 2010 15:52
od iwigirl
Máme zde sekci Firewally, takže ji využijte. Ještě předtím se však zamyslete, zda je otázka formulována tak, aby na ni bylo možno odpovědět.

Zamykám.