CO ZNAMENá log z RSITu[/quote]
Odeslal: 20 Črv 2010 20:06
CO ZNAMENá log z RSITu[/quote] KDE TO JE A COTO Má S ABDEJTOVANIM CELU NOC A NEBEZPEčNýM SKRIPTOM DAKUJEM RENÉ.
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/