Stránka 11

CO ZNAMENá log z RSITu[/quote]

Odeslal: 20 Črv 2010 20:06
od reneledvina
CO ZNAMENá log z RSITu[/quote] KDE TO JE A COTO Má S ABDEJTOVANIM CELU NOC A NEBEZPEčNýM SKRIPTOM DAKUJEM RENÉ.

Re: CO ZNAMENá log z RSITu[/quote]

Odeslal: 20 Črv 2010 20:14
od riffman
:closed: