Stránka 11

čítačka kariet

Odeslal: 20 Kvě 2010 18:36
od toki
Zdravím,
mám čítačku kariet APACER AE300, systém Windows 7 x64, ale neviem ju rozbehať, v Tento počítač jednotky mám (na všetky karty ako Micro SD, SD a tak), ale keď vopchám dnu kartu, čitačka nereaguje, neviete poradiť prosím?

Re: čítačka kariet

Odeslal: 20 Kvě 2010 18:49
od Martag.o.N
Na iných PC/Operačných systémoch funguje?

Re: čítačka kariet

Odeslal: 21 Kvě 2010 13:39
od toki
Ona je priamo v pc a nikdy predtym som ju nepouzival