Stránka 11

AKO ODINSTALOVAT BOOTVIS ????

Odeslal: 15 Kvě 2010 16:55
od Pravnik1
Ahojte,

ako mam odinstalovat bootvis??

Re: AKO ODINSTALOVAT BOOTVIS ????

Odeslal: 15 Kvě 2010 17:51
od Caroprd111
Zdravím :)

Nezakládejte prosím duplicitní témata, pokračujte zde: http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php? ... 67#p857967

Moderátory prosím o :lock:

Re: AKO ODINSTALOVAT BOOTVIS ????

Odeslal: 15 Kvě 2010 22:55
od riffman
:?: :closed: