Mobily
Odeslal: 12 Kvě 2010 20:56
Ahoj.
Sháním staré mobilní telefony.
Pokud doma něco máte nabídněte, je to do sbírky.
Každý má nějaký koníček
Jsem z Ostravy.
Děkuju za nabídky.
Sháním staré mobilní telefony.
Pokud doma něco máte nabídněte, je to do sbírky.
Každý má nějaký koníček
Jsem z Ostravy.
Děkuju za nabídky.