Stránka 11

stáhnutí rsitu

Odeslal: 09 Kvě 2010 21:10
od Lucie Knoblochová
Ahoj, když se pokusím stáhnout z těchto stránek rsit, objeví se mi varování od Comodo-antiviru, že tam je závadná položka. Na internetu jsem také našla varování před trojákem rsit.exe Mám se toho bát nebo si to i přes varování od comoda můžu stáhnout?

Díky,

Lucka

Re: stáhnutí rsitu

Odeslal: 09 Kvě 2010 21:11
od motji
Dobrý večer :)
Je to falešná detekce. Zde na foru by jsme program s virem určitě nedoporučovali :)