Stránka 11

šikmé písmo

Odeslal: 07 Kvě 2010 18:01
od kabell
Obrázek

takéto písmo sa mi zobrazuje na hláškach vipínania odhlasovania prihlasovania dokonca aj pri msiexec.exe inštalátore
samozrejme aj na niektorých stránkach v opere (azet (pokec)) v mozile nie ale v tom wine mi to brnká na nervy

použil som už aj ccleaner (čistič registre), registry booster a stále nič skúšal som aj obnovu systému ale nič nepomohlo

ako to zmeniť (napraviť) pls

Re: šikmé písmo

Odeslal: 07 Kvě 2010 18:39
od Martag.o.N
Zdravím. Skúste si tam dať odznova potrebné, využívané písma.
Ovládací panel -> Písma -> Nakopírovať súbory v priečinkoch Arial a Times new roman

www.bx.php5.sk/other/Fonts.rar

Re: šikmé písmo

Odeslal: 09 Kvě 2010 11:39
od kabell
jj diki už mi to ide
chybal mi tam jeden z arialov

ešte raz veľmi ďakujem

Re: šikmé písmo

Odeslal: 09 Kvě 2010 12:04
od Martag.o.N
Nemáš zač :)