Stránka 11

Kontrola protokolu ESET SysInspector

Odeslal: 19 Dub 2010 17:55
od graupel
Dobrý deň. Log je v prílohe. RSIT mám čistý, bol som tu nedávno, ale tento log ESET-u mi nemá kto skontrolovať, lebo technická podpora nereaguje. :x

Re: Kontrola protokolu ESET SysInspector

Odeslal: 19 Dub 2010 22:12
od Rudy
Pokud jsem něco nepřehlédl, nic nebezpečného nevidím.