Stránka 11

Youtube nejde

Odeslal: 15 Dub 2010 18:35
od Peelie
Mam prehliadac Opera 10.52. Odvcera mi nechce nacitat video na youtube.Stale je tam hlaska o upgradovani Flash playeru.Ale ani to nepomoze.Bavia sa o tomto probleme aj na zahranicnych forach.Na inych prehliadacoch to ide.Je nejake riesenie?

Re: Youtube nejde

Odeslal: 15 Dub 2010 19:13
od Peelie
Diky moc