Stránka 77

Re: posielam automatické dopyty

Odeslal: 02 Ún 2010 16:50
od cernohous13
:) A už je po tajemství

Problém budeš muset řešit s p.Patrikem Dragulou - poskytovatelem připojení (pak nám dej zprávu)
zřejmě nějaký jiný účastník vaší sítě má problém a google je schopný identifikovat pouze síť, takže stejné hlášky chodí pravděpodobně i dalším uživatelům tohoto připojení.

Nejsem odborník přes sítě a připojení - takže mě může někdo opravit či doplnit :oops:

Po procesech, které jsi tu s námi absolvoval máš PC s vysokou pravděpodobností čisté.