Stránka 77

Re: neco mi ovlada ADSL modem

Odeslal: 12 Ún 2010 11:54
od motji
:D tak to jsem ráda, že už se to vyřešilo :)

Re: neco mi ovlada ADSL modem

Odeslal: 16 Ún 2010 16:41
od fido-dido
motji napsal::D tak to jsem ráda, že už se to vyřešilo :)
moc dekuji za pomoc

Re: neco mi ovlada ADSL modem

Odeslal: 16 Ún 2010 18:29
od motji
Není zač :)