Stránka 7 z 7
Re: neco mi ovlada ADSL modem
Odeslal: 12 Ún 2010 11:54
od motji

tak to jsem ráda, že už se to vyřešilo

Re: neco mi ovlada ADSL modem
Odeslal: 16 Ún 2010 16:41
od fido-dido
motji napsal:
tak to jsem ráda, že už se to vyřešilo

moc dekuji za pomoc
Re: neco mi ovlada ADSL modem
Odeslal: 16 Ún 2010 18:29
od motji
Není zač
