Stránka 77

Re: Poprosím o kontrolu logu.Ďakujem

Odeslal: 04 Zář 2010 23:00
od roskild
Multimediální video adaptér je už OK ale ešte nemám Multimediální adaptér,použil som TV@nywhere :(

Re: Poprosím o kontrolu logu.Ďakujem

Odeslal: 05 Zář 2010 22:01
od MiliNess
A tuner pracuje?
To zařízení multimediální adaptér bude zřejmě zvukový čip na TV kartě

Re: Poprosím o kontrolu logu.Ďakujem

Odeslal: 05 Zář 2010 22:06
od roskild
Dostal som sa k orig.CD a preinštaloval som ovladače.Zvuk je v poriadku,PC sa zatial nereštartoval tak dúfam že už je to OK.Všetkým veľmi pekne ďakujem za pomoc :worship: :)