Díky za kontrolu

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky za kontrolu

#76 Příspěvek od Caroprd111 »

Pokud máte placenou verzi, tak zkuste znovu napsat výrobci. :)
Obrázek

Avatar uživatele
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1264
Registrován: 24 Kvě 2007 21:52
Místo/Bydliště: Východ Čech

Re: Díky za kontrolu

#77 Příspěvek od PredyP »

To je právě ten problém, angličtina není můj obor :cry:

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky za kontrolu

#78 Příspěvek od Caroprd111 »

Já bych zkusil nainstalovat jiný firewall.
Obrázek

Avatar uživatele
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1264
Registrován: 24 Kvě 2007 21:52
Místo/Bydliště: Východ Čech

Re: Díky za kontrolu

#79 Příspěvek od PredyP »

jako na zkoušku jestli to bude makat??

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky za kontrolu

#80 Příspěvek od Caroprd111 »

Ano. :)
Obrázek

Avatar uživatele
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1264
Registrován: 24 Kvě 2007 21:52
Místo/Bydliště: Východ Čech

Re: Díky za kontrolu

#81 Příspěvek od PredyP »

No a který tedy podle vás bych měl

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky za kontrolu

#82 Příspěvek od Caroprd111 »

Zone Alarm nebo Comodo
Obrázek

Avatar uživatele
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1264
Registrován: 24 Kvě 2007 21:52
Místo/Bydliště: Východ Čech

Re: Díky za kontrolu

#83 Příspěvek od PredyP »

Tak jsem nainstaloval Comodo a vypadalo to dobře zatím.
Ono mi SPF taky někdy šel potm to nešlo vůbec a taky jak už jsem přikládal foto šel na polovic.

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky za kontrolu

#84 Příspěvek od Caroprd111 »

Ok, otestujte to. :)
Obrázek

Odpovědět