Stránka 66

Re: úplně zavirovaný ntb :-(

Odeslal: 25 Dub 2014 14:17
od cernohous13
A nedá pokoj :D

v Mozille -> Nápověda -> Restartovat se zakázanými doplňky...
poreferuj jak to chodí v tomto režimu :wink:

Re: úplně zavirovaný ntb :-(

Odeslal: 28 Dub 2014 16:38
od Pavla V.
Díky, zatím to vypadá líp :-)

Re: úplně zavirovaný ntb :-(

Odeslal: 28 Dub 2014 19:20
od cernohous13
Teď bys musela postupně zakazovat jednotlivé doplňky a zjistit, který dělá problémy :?: