Re: úplně zavirovaný ntb :-(
Odeslal: 25 Dub 2014 14:17
A nedá pokoj
v Mozille -> Nápověda -> Restartovat se zakázanými doplňky...
poreferuj jak to chodí v tomto režimu
v Mozille -> Nápověda -> Restartovat se zakázanými doplňky...
poreferuj jak to chodí v tomto režimu