Stránka 66

Re: Kontrola logu RSIT+minidump

Odeslal: 31 Led 2013 23:18
od jhs
Žádné modré smrti nenastaly, takže téma bych klidně zavřel.

Re: Kontrola logu RSIT+minidump

Odeslal: 02 Ún 2013 14:17
od MiliNess
OK