Re: haveď v notebooku
Odeslal: 22 Led 2012 21:28
Dakujem moc za doterajšiu pomoc
ešte tak mimo sa chcem spytať... čo môže spôsobovať že cez notebook mi pri otvarani dvd cez DVDShrink mi vyhadzuje tento error a pri presne tom istom filme ked to robim na druhom pc tak mi to načita bez erroru... chyba pravdepodobne musi byť niekde v mojom notebooku

ešte tak mimo sa chcem spytať... čo môže spôsobovať že cez notebook mi pri otvarani dvd cez DVDShrink mi vyhadzuje tento error a pri presne tom istom filme ked to robim na druhom pc tak mi to načita bez erroru... chyba pravdepodobne musi byť niekde v mojom notebooku
