Stránka 66

Re: prosim o kontrolu

Odeslal: 09 Črv 2011 15:53
od MiliNess
Virtuální mechaniky umí vytvářet právě Alcohol.

Re: prosim o kontrolu

Odeslal: 09 Črv 2011 16:10
od kuntakinte
To fakt? No díky moc za rady, doufám že teď bude kompík v klidu :)

Re: prosim o kontrolu

Odeslal: 10 Črv 2011 07:16
od MiliNess
Není zač, kdyby něco, ozvěte se.
Jinak je možné, že by vám nyní běžel i ten Daemon Tools. Mohlo to padat kvůli tomu filtru PxHelp20.sys