Stránka 66

Re: Výpadky HDD

Odeslal: 07 Bře 2011 15:35
od Hajek
No na té nové základovce už byl od koupení 2 jádrovej procesor 2.6 ghz a 4 giga ram DDR3 (předtim sem měl jenom 512 MB DDR1) takže to by nemělo vadit.

Když tak skusim NOD

Re: Výpadky HDD

Odeslal: 07 Bře 2011 18:39
od motji
Zkuste, ale ani free Avast6 není špatný :)