No na té nové základovce už byl od koupení 2 jádrovej procesor 2.6 ghz a 4 giga ram DDR3 (předtim sem měl jenom 512 MB DDR1) takže to by nemělo vadit.
Když tak skusim NOD
Výpadky HDD
Moderátor: Moderátoři
Re: Výpadky HDD
Zkuste, ale ani free Avast6 není špatný 
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.


Přispějete na provoz fóra?