Stránka 66

Re: preventivka

Odeslal: 03 Črc 2010 10:33
od Caroprd111
Omlouvám se, použijte Vista Manager http://www.yamicsoft.com/vistamanager/h ... tamanager/

Re: preventivka

Odeslal: 03 Črc 2010 10:36
od stancoj
co mam v nom robit?

Re: preventivka

Odeslal: 03 Črc 2010 10:47
od Caroprd111
Vyčištění a opravu systému. Podívejte se na návod Xp Manageru, je to podobné.

Re: preventivka

Odeslal: 03 Črc 2010 10:49
od stancoj
ok, hor sa dotoho

Re: preventivka

Odeslal: 03 Črc 2010 10:51
od Caroprd111
:)