Stránka 55

Re: Prosím o pomoc

Odeslal: 03 Bře 2010 13:59
od baraba1
Zaclo to myslim v nedei dopoledne, byl jsem na strankach Idnes a z nih skocil na stranky HC sparta, kvuli zacatku utkani a pak zacal avast hlasit jeden Vir-rootkit za druhym :)

Re: Prosím o pomoc

Odeslal: 03 Bře 2010 14:02
od motji
Jak je vir přímo na stránkách, tak tomu moc nezabráníte :) .