Stránka 55

Re: zatížení FF, pomalejší start WinXP, tuhnutí při flash

Odeslal: 01 Dub 2010 23:52
od mal.vir
OkI, děkuji Vám za rady a jestli to nějak jde, uzavřete téma.

Napísanou :)

Re: zatížení FF, pomalejší start WinXP, tuhnutí při flash

Odeslal: 02 Dub 2010 06:52
od motji
Není zač :)