Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Azbuka ve windows

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
kozan
VIP
VIP
Příspěvky: 27
Registrován: 25 říj 2004 21:34
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od kozan »

Jak jsem zjistil, tak "úprava", kterou jsi měl nastavený Registr je populární mezi "rusifikátory", viz např. >>>.

Takže sis asi systém upravil při instalaci nějakého SW z domény .ru.

S ohledem na agresivitu takovýchto programů se dá očekávat, že to nebylo jediné, co sis takto upravil a že všechny tvé problémy s jazykovým nastavením (a i jiným) ještě neskončily a že se budou obtížně vracet do původního stavu! Možná pouze odinstalací některého programu, o kterém máš asi největší tušení sám.
Obrázek a Obrázek

veliky
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 23 led 2007 20:33

diky

#62 Příspěvek od veliky »

Diky mel jsem ten samy problem asi to zpusobil program xprepair pro ale nejsem si tim jisty zasah do registru mi pomohl

Hyperic
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 17 pro 2008 00:41

Re: Azbuka ve windows

#63 Příspěvek od Hyperic »

Zdravim mam stejny problem, ale v registrech (c_1250.nls) je vsechno v poradku, trapi me rustina trebas kdyz najedu na soubor a vyplivne to trebas misto soubor obrazu ten samy ekvivalent ale v rustine... pri tuznych instalacich konkretne trebas Nero, to dela taky... nevim co s tim. Reinstall povazuju za posledni moznost, a ne bohuzel obnoveni zaply nemam, trva to doclea dlouho ale zacalo mi to "vadit" az posledni dobou. Co s tím?

Odpovědět