Stránka 55

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 27 Ún 2015 11:10
od jandvorak22
wuauclt.exe 36

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 27 Ún 2015 15:54
od cernohous13
To jsou automatické aktualizace (pro XP už stejně žádné nevydávají)
Ovládací panely -> Automatické aktualizace -> označ "Oznamovat..."
restart - mohlo by to stačit, napiš mi

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 02 Bře 2015 10:17
od jandvorak22
Pročistil jsem blbosti co nepotřebuju v pc a udělal ty aktualizace, no a zdá se mi, že je to vše v pohodě.

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 02 Bře 2015 14:20
od cernohous13
Takže můžeme zavírat? :)

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 02 Bře 2015 19:49
od jandvorak22
Myslím, že ano.

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 03 Bře 2015 04:35
od cernohous13
Víš kde nás najdeš i příště :fez: