Pomalý počítač, díky za pomoc :)

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Pomalý počítač, díky za pomoc :)

#61 Příspěvek od Márty84 »

Zkuste, jak dlouho trva start pc do nouzoveho rezimu.

Anetqua napsal:Ten avast mám tedy free ještě na 24 dní - je dobré ho koupit potom?
Pokud jste nainstalovala Avast free, mel by vam nabizet registraci. Tam napisete jen jmeno a mail a mate to na rok zdarma. Po roce to jen zopakujete. Pokud jste omylem (ci zamerne) nainstalovala placenou verzi, nebo aktivovala zkusebni verzi, mel by vam po vyprseni tech 30 (ted uz tedy 24) dnu nabidnout bud koupi placeneho produktu, nebo prechod k free verzi. Tu pak tedy jen zaregistrujete.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Anetqua
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 28 Srp 2013 09:17

Re: Pomalý počítač, díky za pomoc :)

#62 Příspěvek od Anetqua »

To ani nevím jak se dělá..

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Pomalý počítač, díky za pomoc :)

#63 Příspěvek od Márty84 »

Anetqua napsal:To ani nevím jak se dělá..
Nozovy rezim, nebo avast?


:arrow: Do nouzoveho rezimu se dostanete takto:
restartujte pc, mackejte klavesu F8 - pripadne jinou, zalezi na typu stroje - a zvolte moznost nouzovy rezim.
Kdyby to neslo, zde je jiny postup http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=46&t=7554
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Anetqua
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 28 Srp 2013 09:17

Re: Pomalý počítač, díky za pomoc :)

#64 Příspěvek od Anetqua »

Nouzoový režim...

Anetqua
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 28 Srp 2013 09:17

Re: Pomalý počítač, díky za pomoc :)

#65 Příspěvek od Anetqua »

A ještě u PS mi to píše při nějakých úkonech že není dostatek paměti (RAM).

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Pomalý počítač, díky za pomoc :)

#66 Příspěvek od Márty84 »

No a co ten nouzak teda?
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Anetqua
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: 28 Srp 2013 09:17

Re: Pomalý počítač, díky za pomoc :)

#67 Příspěvek od Anetqua »

Safe mode with network do minuty.

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Pomalý počítač, díky za pomoc :)

#68 Příspěvek od Márty84 »

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno