Stránka 5 z 5
Re: Win XP blu screen
Odeslal: 05 Dub 2012 08:59
od vyosek
I za kolegu, neni tedy zac...
Re: Win XP blu screen
Odeslal: 06 Dub 2012 10:21
od jano999
Tak ešte jeden pokus. Dnesk preghostovaný image. A uvidíme.
Re: Win XP blu screen
Odeslal: 06 Dub 2012 10:24
od vyosek
Treba se postesti
