Stránka 55

Re: Win XP blu screen

Odeslal: 05 Dub 2012 08:59
od vyosek
I za kolegu, neni tedy zac...

Re: Win XP blu screen

Odeslal: 06 Dub 2012 10:21
od jano999
Tak ešte jeden pokus. Dnesk preghostovaný image. A uvidíme.

Re: Win XP blu screen

Odeslal: 06 Dub 2012 10:24
od vyosek
Treba se postesti :)