Stránka 55

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 03 Ún 2011 23:31
od Ivošisko
Používám default Firewall od Windows - doporučujete mi nějaký jiný?

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 04 Ún 2011 08:01
od motji
Zone alarm nebo pc tools firewall :)